0

MultiSaurus - 90 сhewable Berry Grape Orange

566 грн.
MultiSaurus - 90 сhewable Berry Grape Orange
MultiSaurus - 90 сhewable Berry Grape Orange
MultiSaurus - 90 сhewable Berry Grape Orange
  • Виробники  KAL
  • Наявність:  В наявності
  • Код товару:  2023-10-2154
566 грн.
   
Загальні
Країна реєстрації бренду
Інгредієнти
Бренд
Класифікація
Вік
Група товару
Країна виробник
Об'єм
Час застосування
Призначення
Серія
Стать
Спосіб застосування
Спосіб застосування
Склад
Склад
Середня оцінка покупців:   0 з 5

Відгуків про цей товар ще не було.

Опис
Штрихкод: 21245134626

Немає нічого важливішого, ніж зберегти здоров’я вашого малюка, щоб він міг бути активним, творчим. Здорові діти починаються з великої бази вітамінів, мінералів і поживних речовин. Вітаміни та мінерали KAL MultiSaurus забезпечують здорову основу ключових поживних речовин, таких як вітаміни A, B і C.

Мультівітаміни KAL MultiSaurus містять повну харчову базу з помідорів, моркви та брокколі, що забезпечує вегетаріанську надбавку до кожної жувальної страви. Але навіть з цією овочевою основою вашій малечі сподобається смак – мультивітаміни MultiSaurus, виготовлені на основі формули без фруктози, мають чудовий ягідний смак.

Як і всі продукти KAL, наші інгредієнти MultiSaurus пройшли лабораторні перевірки на ефективність, чистоту та ідентичність – тому що батьки довіряють KAL, щоб забезпечити найкраще. KAL MultiSaurus Vitamins & Minerals не містить глютену, штучних консервантів, барвників або ароматизаторів, що робить його чудовим варіантом для спеціалізованих дієт.

Рекомендації із застосування
Приймати одну (1) жувальну таблетку на день. Застосовувати тільки згідно з інструкцією.

Інші інгредієнти
Ксилітол, сорбітол, натуральні барвники (сік червоного буряка, концентрат екстракту шкірки винограду, сік червоної редьки, натуральний барвник «Апельсин»), натуральні ароматизатори («Апельсин», «Виноград», «Суміш ягід», «Вершки» [«Молоко»] та інші природні ароматизатори), лимонна кислота, діоксид кремнію, стеаринова кислота, гідрогенізована соєва олія, порошок із томатів, порошок із моркви, порошок із броколі, соєвий лецитин, концентрат біофлавоноїдів (з лимона).